SPARING ORŁÓW Z CHWIAŁKA HOCKEY TEAM

1 marca 2019 Orły Oleśnica gościły na sparingu w Poznaniu, podejmowane przez Chwiałka Hockey Team. Mecz został rozegrany w ramach przygotowań do Mistrzostw Polski Amatorów w Sosnowcu, które odbędą się już w maju.

W oleśnickich barwach oprócz stałych zawodników wystąpili zaprzyjaźnieni zawodnicy z wrocławskiego klubu WTH czy z klubów łódzkich.

Pierwsza tercja meczu potoczyła się zdecydowanie na korzyść poznaniaków, którzy od pierwszego gwizdka prezentowali szczytową formę, co zaowocowało wynikiem 6:0 dla Chwiałki.

W drugiej tercji zawodnicy Orłów pokazali, że są w stanie przejąć inicjatywę na boisku mimo trudnego wyniku z poprzedniej tercji. Ta część meczu zakończyła się pomyślnym wynikiem 0:3 dla oleśniczan.

Trzecia tercja, w przeciwieństwie do poprzednich, była niezwykle wyrównana. Zacięta walka obu drużyn zakończyła się jednak wynikiem 3:2 dla Poznania.

Ostateczny wynik meczu to 9:5 dla gospodarzy, Chwiałka Hockey Team. Mecz rewanżowy planowany jest na kwiecień.

Orły Oleśnica:
Mateusz Piątek – Adam Masternak, Sławomir Zwierz, Jacek Wolski, Adam Stefanik, Grzegorz Masternak, Robert Jaworski, Tomasz Kruła, Grzegorz Górski, Kajetan Niewczas, Tomas Sisulak, Arciom Krauczenko, Mateusz Wolański, Piotr Matuszewski, Maciej Ziomek, Jan Zieliński

Chwiałka Hockey Team:
Filip Porzucek, Marcin Wąchalski – Tomasz Koćmierowski, Mikołaj Hirsch, Łukasz Jagielski, Piotr Marciniec, Dawid Kubiak, Jacek Cukierski, Tomasz Ludwinek, Mikołaj Nowak, Jarosław Koziński, Maxim Tsitok, Witold Świerczek, Tomasz Bierwagen, Dawid Smolich, Jakub Kotrysiak, Sebastian Drygas

Bramki:
1:0 Marciniec – Ludwinek
2:0 Tsitok – Cukierski
3:0 Kotrysiak – Drygas
4:0 Koziński – Cukierski
5:0 Kotrysiak – Tsitok
6:0 Koziński – Nowak – Cukierski
6:1 Sisulak – Niewczas
6:2 Kruła
6:3 Sisulak – Jaworski
6:4 Ziomek – Wolański
7:4 Kubiak – Tsitok
7:5 Sisulak
8:5 Świerczek – Marciniec
9:5 Kotrysiak – Tsitok

Zostaw komentarz