Wyniki VII RolerCup

Organizatorzy Oleśnickiej Rolki 2018 pragną podziękować wszystkim za udział w tej imprezie, która z roku na rok przyciąga więcej uczestników a tym samym motywuje nas do jej rozwijania i uatrakcyjniania.
W tegorocznej edycji tej imprezy oprócz pogody dopisała frekwencja i uśmiechy na twarzach uczestników. Po raz drugi udało się nam przeprowadzić wprowadzone w zeszłym roku zawody dla najmłodszych (do 10 lat) na hulajnogach, deskorolkach oraz wyścig open na nartorolkach. Nowością tegorocznych zawodów był wyścig na 10 km na rolkach wyścigowych (koła od 100 mm). Wzięła w nim jak na debiut bardzo duża liczba zawodników tak kobiet jak i mężczyzn a nie brakło i takich, którzy startując na kołach poniżej 100 mm próbowali za zgodą organizatorów swoich sił ze sprinterami. 
Zarówno w przejeździe ulicami miasta 1 maja jak i w zawodach nad stawami  3 maja wzięły udział nie tylko maluchy ale również i weterani kochający szum kół po stopami tak z naszego miasta jak i okolicznych miejscowości ale również z terenu Polski – Wrocław, Zawonia, Ostrów Wielkopolski, Ostrzeszów, Warszawa, Gdynia.
 
Cieszy nas organizatorów fakt, że w zawodach startują całe rodziny co dowodzi, że rolki to dobry sposób na jedność rodziny i wspólne aktywne spędzanie wolnego czasu – idziemy w dobrym kierunku by popularyzować tę dyscyplinę sportu.
 
Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do możliwości przeprowadzenia tej imprezy po raz kolejny: Komendzie Powiatowej Policji, Władzom Miasta Oleśnica i Powiatu Oleśnickiego, Służbom Medycznym Oleśnica, Agencji Ochrony Imperial Security & Service oraz naszym sponsorom Phoenix Contakt, Boramex naszym lokalnym mediom i wszystkim osobom prywatnym.
 
Zapraszamy za rok na Majową Oleśnicką Rolkę a już dziś informujemy o wrześniowym NightSkatingu.
 
 

WYNIKI ROLLERCUP

Zostaw komentarz