OLEŚNICKI BUDŻET OBYWATELSKI GŁOSUJ NA NASZ PROJEKT „Weekend z łyżwami” Projekt 1C

WEEKEND Z ŁYŻWAMI – BEZPŁATNE ZAJĘCIA Z NAUKI I DOSKONALENIA JAZDY NA ŁYŻWACH

Od 1 do 14 października 2020 odbywa się głosowanie na projekty zgłoszone do Oleśnickiego Budżetu Obywatelskiego. Zapraszamy do głosowania na nasz projekt- „Weekend z łyżwami”  Numer naszego projektu to 1C.

Głosowanie będzie przeprowadzone wyłącznie przez specjalnie zabezpieczoną platformę elektroniczną GŁOSOWANIE ON-LINE.

Głos można  oddać bez wychodzenia z domu. Dla tych osób, które nie mają możliwości wzięcia udziału w głosowaniu drogą elektroniczną samodzielnie, przygotowano w mieście specjalne punkty, w których będą mogły oddać swój głos. Są to:


1. Urząd Miasta Oleśnicy (punkt informacyjny na parterze, pokój nr 26 I piętro, ratusz)
2. Oleśnicka Biblioteka Publiczna przy ul. Reja 10 (czytelnia)
3. Oleśnica Biblioteka Publiczna – filia Biblioteka pod Pegazem w Szkole Podstawowej nr 6.

W każdym z tych miejsc specjalnie przygotowani pracownicy udzielą wszelkiej pomocy i informacji na temat procesu oddania głosów.

Do głosowania uprawnieni są wszyscy mieszkańcy Oleśnicy. Aby oddać głos, należy przygotować numer PESEL. System sprzężony jest z bazą meldunkową i automatycznie weryfikuje, czy głos oddaje osoba tutaj zameldowana. Osoby, które nie są jeszcze w naszym mieście zameldowane, ale w nim mieszkają, również mają możliwość wzięcia udziału w konsultacjach: w tym celu muszą założyć konto i w trybie rejestracji podać swój nr PESEL, składając przy tym oświadczenie o zamieszkaniu w Oleśnicy i podając swój adres.

Uwaga! Każdy może wziąć udział w głosowaniu TYLKO JEDEN RAZ, oddając TYLKO JEDEN GŁOS na wybrane przez siebie zadanie.

Zostaw komentarz