02.02.2018 – OLEŚNICKIE ORŁY MISTRZAMI DOLNEGO ŚLĄSKA W SHORT-TRACK

Nie mogło być inaczej. 02.02.2018 w zawodach Dolnośląskiej Licealiady w Short-Tracku po raz kolejny z rzędu zwycięstwo odniosła drużyna ZSP z Oleśnicy, której skład stanowili zawodnicy Oleśnickiego Klubu Hokejowego ORŁY OLEŚNICA. Adrian Cylary, Tomasz Kruła, Norbert Rostek i Adam Stefaniak byli tradycyjnie niepokonani. W wyścigach kwalifikacyjnych, ćwierćfinałach i półfinałach zajmowali pierwsze miejsca, co sprawiło, że cała czwórka stanęła na starcie wyścigu finałowego. W tym roku po raz pierwszy była również klasyfikacja indywidualna: I miejsce zajął Adam Stefaniak, II Tomasz Kruła, III Norbert Rostek.

II miejsce Licealiady zdobyła drużyna I LO w Oleśnicy, które reprezentowali Dawid Sendek i Michał Rychlak.

W Igrzyskach Młodzieży Szkolnej (dawnej Gimnazjady) I miejsce indywidualnie zdobył Adam Junik (reprezentant Szkoły Podstawowej nr 1 w Oleśnicy).

Na co dzień zawodnicy trenują na oleśnickim lodowisku skupiając się na grze w hokeja.

Wszystkim Oleśnickim Orłom serdecznie gratulujemy!!!