OLEŚNICKIE ORŁY MISTRZAMI DOLNEGO ŚLĄSKA W SHORT-TRACK

01.03.2017 – OLEŚNICKIE ORŁY MISTRZAMI DOLNEGO ŚLĄSKA W SHORT-TRACK
Tradycji stało się zadość: 01.03.2017 w zawodach Dolnośląskiej Licealiady w Short-Tracku po raz kolejny z rzędu zwycięstwo odniosła drużyna ZSP z Oleśnicy, której skład stanowili nasi zawodnicy. Adrian Cylary, Tomasz Kruła, Norbert Rostek i Adam Stefaniak byli niepokonani. W wyścigach kwalifikacyjnych, ćwierćfinałach i półfinałach zajmowali pierwsze miejsca, co spowodowało, że cała czwórka stanęła do braterskiej walki w finale. Jednak, jak to tradycja nakazuje , nasi hokeiści w finale zademonstrowali przejazd w tempie rekreacyjnym i wspólny wjazd na metę.
Dla Adiego, Tomka i Adasia było to już czwarte zdobyte Młodzieżowe Mistrzostwo Dolnego Śląska w Short-Tracku. Dwa pierwsze jeszcze jako reprezentacja Gimnazjum nr 3 w Oleśnicy, które w tym roku reprezentował Dawid Sendek, osiągając ze swoją drużyną III miejsce Dolnośląskiej Gimnazjady. Wśród gimnazjalistów najlepsza okazała się ekipa z Gim. nr 1 w Oleśnicy, w skład której wchodził Adam Junik.
Kolejny nasz zawodnik, Michał Rychlak, reprezentował Liceum Ogólnokształcące nr 1 w Oleśnicy, które w zawodach zajęło 8 miejsce.
Wszystkim naszym Orłom serdecznie gratulujemy!!! Do naszego klubowego orzełka złoto pasuje idealnie 

Zostaw komentarz